Zapraszamy do zapoznania się z największą ofertą herbaty i kawy on-line. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo szeroki wybór najlepszej kawy i najlepszej herbaty. Gwarantujemy najniższe ceny kawy i herbaty oraz najsmaczniejsze herbaty i kawy z całego świata. Proponujemy kawy naturalne i kawy smakowe oraz dużo zarówno tanich jak i wyjątkowych herbat naturalnych , herbat aromatyzowanych i smakowych. W naszym sklepie z herbatą znajdziecie duży wybór herbat ziołowych i herbat funkcjonalnych. Mocną stroną sklepu kawaiherbata24.pl jest duży wybór herbat owocowych i owocowych aromatyzowanych oferowanych przez kawaiherbata24.pl w dobrych cenach. Jeśli filizanka kawy jest dla Was niezbędnym składnikiem każdego poranka w sklepie z kawą kupicie najlepsze świeżo palone kawy arabiki z kawą Jamaica Blue Mountain na czele. Zwolennicy herbat sypanych, parzonych tradycyjnie mają do wyboru dużo herbat czarnych, herbaty zielone, herbaty czerwone Pu-Erh cenione ze względu na właściwości odchudzające oraz wyjątkowe i smaczne herbaty białe. Dla miłośników pięknych herbat rozkwitających mamy zestaw pięknych herbat kwitnących białych i zielonych oraz herbatę rozkwitającą czarną. Proszę pamiętać, że filiżanka zielonej herbaty dobrze zaparzona zawiera wiele przeciwutleniaczy i ma szerokie właściwości zdrowotne. Składnikiem naszych herbat mieszanych są zioła, owoce i dodatki wyłącznie najwyższej jakości. Dlatego oferowane przez nasz sklep internetowy herbaty ziołowe i funkcjonalne znakomicie sprawdzają się w profilaktyce i leczeniu wielu schorzeń. Polecamy szczególnie gorąco doskonałe herbaty indyjskie i kawy południowoamerykańskie. Równie świetne są organiczne kawy ziarniste z Afryki i Indonezji oraz herbaty naturalne z Chin w ogromnym wyborze i super atrakcyjnych cenach. Chcemy podkreślić, że najważniejsze są dla nas zadowolenie i satysfakcja klientów co staramy się osiągnąć sprzedając herbaty i kawy w najwyższym gatunku w najniższych cenach.

     
Twoje zamówienie jest puste

KawaiHerbata24.pl deklaruje, iż dołoży wszelkich starań aby zamówiony towar dotarł do odbiorcy w możliwie najkrótszym czasie i w związku z tym przystąpi do realizacji zamówienia niezwłocznie po całkowitym zamknięciu zamówienia przez klienta. Czas realizacji zamówień standardowo wynosi od 24 do 48 godzin i dotyczy procedury przygotowania i wysłania zamówienia.

 

Szczegółowy czas dostawy poszczególnych produktów wyświetlany jest w karcie produktu i może się nieznacznie różnić od wyżej określonego. Czas realizacji może ulec wydłużeniu od 3 do 7 dni roboczych w przypadku chwilowych braków w zamawianym asortymencie.  W związku z dłuższym okresem sprowadzania kawy Kopi Luwak oraz Jamaica Blue Mountain w wyjątkowych przypadkach okres ten może ulec wydłużeniu po indywidualnym uzgodnieniu z klientem prolongaty zamówienia.

 

Jednocześnie musimy podkreślić, że nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez firmę dostarczającą wybraną przez klienta w opcjach dostawy. Najpewniejszą, szybką dostawę zapewnia Firma Kurierska DPD. Czas realizacji dostawy przez kuriera DPD wynosi zazwyczaj 24 h. Najwięcej obaw, w związku z restrukturyzacją w firmie InPost, budzi wysyłka w opcji "Polecony InPost". Zdarzały się opóźnienia nawet do 10-14 dni zwłaszcza w niewielkich miejscowościach, oddalonych od placówek InPost. Niemniej, zawsze uczestniczymy jako strona, w procesie reklamacji dostawy wysłanego przez nas towaru i w skrajnych przypadkach (opóźnienia pow. 10 dni) wysyłamy towar ponownie nie czekając na weryfikację reklamacji.