Zapraszamy do zapoznania się z największą ofertą herbaty i kawy on-line. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo szeroki wybór najlepszej kawy i najlepszej herbaty. Gwarantujemy najniższe ceny kawy i herbaty oraz najsmaczniejsze herbaty i kawy z całego świata. Proponujemy kawy naturalne i kawy smakowe oraz dużo zarówno tanich jak i wyjątkowych herbat naturalnych , herbat aromatyzowanych i smakowych. W naszym sklepie z herbatą znajdziecie duży wybór herbat ziołowych i herbat funkcjonalnych. Mocną stroną sklepu kawaiherbata24.pl jest duży wybór herbat owocowych i owocowych aromatyzowanych oferowanych przez kawaiherbata24.pl w dobrych cenach. Jeśli filizanka kawy jest dla Was niezbędnym składnikiem każdego poranka w sklepie z kawą kupicie najlepsze świeżo palone kawy arabiki z kawą Jamaica Blue Mountain na czele. Zwolennicy herbat sypanych, parzonych tradycyjnie mają do wyboru dużo herbat czarnych, herbaty zielone, herbaty czerwone Pu-Erh cenione ze względu na właściwości odchudzające oraz wyjątkowe i smaczne herbaty białe. Dla miłośników pięknych herbat rozkwitających mamy zestaw pięknych herbat kwitnących białych i zielonych oraz herbatę rozkwitającą czarną. Proszę pamiętać, że filiżanka zielonej herbaty dobrze zaparzona zawiera wiele przeciwutleniaczy i ma szerokie właściwości zdrowotne. Składnikiem naszych herbat mieszanych są zioła, owoce i dodatki wyłącznie najwyższej jakości. Dlatego oferowane przez nasz sklep internetowy herbaty ziołowe i funkcjonalne znakomicie sprawdzają się w profilaktyce i leczeniu wielu schorzeń. Polecamy szczególnie gorąco doskonałe herbaty indyjskie i kawy południowoamerykańskie. Równie świetne są organiczne kawy ziarniste z Afryki i Indonezji oraz herbaty naturalne z Chin w ogromnym wyborze i super atrakcyjnych cenach. Chcemy podkreślić, że najważniejsze są dla nas zadowolenie i satysfakcja klientów co staramy się osiągnąć sprzedając herbaty i kawy w najwyższym gatunku w najniższych cenach.

     
Twoje zamówienie jest puste

Sprzedający gwarantuje kupującemu zgodność wysyłanego towar z zawartą umową i udziela gwarancji prawidłowego i zgodnego z opisem działania produktu pod warunkiem przestrzegania umieszczonych na portalu i ogólnie dostępnych zasad jego użytkowania. Termin przydatności towaru do spożycia umieszczony jest na towarze w widocznym miejscu.

 

Klient ma prawo odstąpienia od umowy i zwrotu nieuszkodzonego i nieużywanego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty zawarcia umowy pod warunkiem zwrotu dokumentu dostawy - paragonu lub podpisania faktury korygującej. Opakowanie jednostkowe (kawa, herbata) nie może być naruszone lub nosić znaków otwierania, rozcinania, itp. Szczegóły zwrotu określa 13 pkt. Regulaminu.

 

W sprawach nieuregulowanych regulaminem i zapisami niniejszej strony zastosowanie mają przepisy KC, Ustawy z 02.03.2000 o ochronie praw konsumentów i odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez produkt niebezpieczny oraz przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.