Zapraszamy do zapoznania się z największą ofertą herbaty i kawy on-line. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo szeroki wybór najlepszej kawy i najlepszej herbaty. Gwarantujemy najniższe ceny kawy i herbaty oraz najsmaczniejsze herbaty i kawy z całego świata. Proponujemy kawy naturalne i kawy smakowe oraz dużo zarówno tanich jak i wyjątkowych herbat naturalnych , herbat aromatyzowanych i smakowych. W naszym sklepie z herbatą znajdziecie duży wybór herbat ziołowych i herbat funkcjonalnych. Mocną stroną sklepu kawaiherbata24.pl jest duży wybór herbat owocowych i owocowych aromatyzowanych oferowanych przez kawaiherbata24.pl w dobrych cenach. Jeśli filizanka kawy jest dla Was niezbędnym składnikiem każdego poranka w sklepie z kawą kupicie najlepsze świeżo palone kawy arabiki z kawą Jamaica Blue Mountain na czele. Zwolennicy herbat sypanych, parzonych tradycyjnie mają do wyboru dużo herbat czarnych, herbaty zielone, herbaty czerwone Pu-Erh cenione ze względu na właściwości odchudzające oraz wyjątkowe i smaczne herbaty białe. Dla miłośników pięknych herbat rozkwitających mamy zestaw pięknych herbat kwitnących białych i zielonych oraz herbatę rozkwitającą czarną. Proszę pamiętać, że filiżanka zielonej herbaty dobrze zaparzona zawiera wiele przeciwutleniaczy i ma szerokie właściwości zdrowotne. Składnikiem naszych herbat mieszanych są zioła, owoce i dodatki wyłącznie najwyższej jakości. Dlatego oferowane przez nasz sklep internetowy herbaty ziołowe i funkcjonalne znakomicie sprawdzają się w profilaktyce i leczeniu wielu schorzeń. Polecamy szczególnie gorąco doskonałe herbaty indyjskie i kawy południowoamerykańskie. Równie świetne są organiczne kawy ziarniste z Afryki i Indonezji oraz herbaty naturalne z Chin w ogromnym wyborze i super atrakcyjnych cenach. Chcemy podkreślić, że najważniejsze są dla nas zadowolenie i satysfakcja klientów co staramy się osiągnąć sprzedając herbaty i kawy w najwyższym gatunku w najniższych cenach.

     
Twoje zamówienie jest puste

Administratorem danych osobowych zbieranych w procesie rejestracji klientów i składania zamówień jest PPHU Alma z siedzibą w Pile, ul. Rzemieślnicza 8. Dane są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonych przez klientów zamówień i są przekazywane innym podmiotom wyłącznie celem realizacji dostawy zakupionych towarów (firmy kurierskie) oraz obowiązków podatkowych (obsługa prawna i księgowa). PPHU Alma (ADO) zobowiązuje się do zbierania oraz przekazywania innym podmiotom wyłącznie danych niezbędnych do realizacji w/w  celów. Dane te składane są przez  klientów dobrowolnie w trakcie procesu zamawiania towaru i przechowywane na serwerze zarządzanym przez ADO do czasu usunięcia danych przez klienta lub ADO na żądanie klienta. Klient może zażądać poprawienia lub usunięcia swoich danych osobowych w formie analogicznej do formy wprowadzenia tych danych do systemu. Klienci dokonujący rejestracji elektronicznie dysponują unikalnym loginem oraz hasłem dostępowym do swojego konta za pomocą których mogą dokonać dowolnych zmian swoich danych osobowych lub usunąć konto. Dane klientów dokonujących zamówień mailowo lub telefonicznie nie są wprowadzane trwale do systemu i nie są przez ADO archiwizowane. ADO udzieli wszelkich możliwych i zgodnych z Polityka Prywatności informacji także telefonicznie pod podanym w danych firmy numerem telefonu jeżeli tożsamość rozmówcy zostanie ustalona w wiarygodny sposób. ADO zobowiązuje się nie wykorzystywać zbieranych danych do celów marketingowych, chyba że klient wyraził taka zgodę poprzez odrębne oświadczenie.

Dane osobowe klientów mogą zostać trwale usunięte przez ADO w każdej chwili na wniosek Klienta lub bez jego woli i wiedzy po okresie 24 m-cy od daty ostatniego zamówienia złożonego przez Klienta. Wola zmiany lub usunięcia danych osobowych nie będzie miała wpływu na realizację złożonych na podstawie tej zgody wcześniejszych zamówień. ADO zapewnia, że nie wykorzystuje danych osobowych w procesie profilowania. Proces taki nie jest prowadzony u ADO w odniesieniu do klientów sklepu.

Na żądanie podmiotu danych ADO przekaże nu je w formie analogicznej do formy złożonej (pisemnie lub elektronicznie w formie p,liku pdf).

ADO poinformuje klientów o każdym naruszeniu bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych, którego skutkiem mogłyby być istotne dla podmiotu danych konsekwencje prawne, finansowe lub wizerunkowe, itp.